Výběrové řízení na pozici ředitel/ředitelka Domu kultury Ostrov

Toto výběrové řízení vyhlásilo Město Ostrov, proto si prosím překlikněte na jejich web, kde najdete všechny potřebné informace > http://www.ostrov.cz/vismo/dokumenty2.asp?id=10618

HLEDÁME REFERENTA/KU PROPAGACE

Pracovní náplň:
- propagace akcí a objektů Domu kultury přes sociální sítě, webové stránky, Instagram a jiné)
- tvorba propagační grafiky ( plakáty, bannery, billboardy, dárkové předměty a jiné)
- komunikace s médii
- administrativa ( smlouvy, objednávky, faktury, tvorba rozpočtu a jiné)
- spolupráce s Městem Ostrov a ostatními organizacemi města
- výpomoc při kulturních akcích
- příležitostná fotodokumentace akcí

Výhodou:
- zkušenost se správou firemního Instagramu
- základní orientace v autorském zákoně
- schopnost učit se novým věcem

Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání
- výborná znalost češtiny slovem i písmem
- zkušenost se správou facebookových profilů i reklam
- zkušenost se správou webových stránek
- Znalost grafického programu CorelDRAW Graphics Suite nejlépe X5
- organizační a komunikační dovednosti
- absolvování vstupního pohovoru

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou, nástup dle domluvy
- pracovní doba: pondělí až pátek, 8 hodinová pracovní doba
- pracovní pozice dle platné legislativy zařazena do platové třídy č. 8 (dle katalogu prací a Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.)
- školení v oboru
- stravenky

Strukturovaný životopis s grafickými návrhy můžete odevzdat v IC Domu kultury (v zalepené obálce) nebo zaslat doporučeně na adresu Domu kultury Ostrov, popřípadě na
e-mailovou adresu: binova@dk-ostrov.cz do 14. 8. 2017.
Případné informace na tel.: 353 800 512 / 525 / 516.
Dům kultury Ostrov si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu zrušit.